Beautiful Studio With Great Sea View

  • 1 υπνοδωμάτιο

Το Beautiful Studio With Great Sea View Κάννες απέχει 850 μέτρα από το Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδρίων και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Castre. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Το Beautiful Studio With Great Sea View παρέχει στους επισκέπτες χώρο καθιστικού, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Επιπλέον, θα βρείτε πλυντήριο.

Εκτός από παροχές μαγειρέματος όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, το διαμέρισμα προσφέρει τραπεζαρία.

Το Le Suquet απέχει 350 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα, ενώ η Λα Κρουαζέτ είναι σε απόσταση περίπου 1 χλμ. Το κέντρο της πόλης απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Η στάση λεωφορείων Plage du Midi βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Beautiful Studio With Great Sea View Κάννες
Mare
Τιμή μόνο για κινητά

Mare

25 μ από το κατάλυμα
T2 Climatise - Palais Et Plage A Pied
Τιμή μόνο για κινητά

T2 Climatise - Palais Et Plage A Pied

33 μ από το κατάλυμα
Cannes Luxury Apartment - City Center
Τιμή μόνο για κινητά

Cannes Luxury Apartment - City Center

8.4
Πολύ καλό 13 σχόλια
63 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    28 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: έως 12:00
    Αριθμός αδείας06029020079WF
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Beautiful Studio With Great Sea View;
      Το Beautiful Studio With Great Sea View βρίσκεται κοντά σε Le Suquet.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Beautiful Studio With Great Sea View;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Beautiful Studio With Great Sea View περιλαμβάνουν Λα Κρουαζέτ, που απέχει 16 λεπτά με τα πόδια.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Beautiful Studio With Great Sea View;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Beautiful Studio With Great Sea View περιλαμβάνουν La Pizza Cresci και Le Salon des Independants και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Θα έχει ωραία θέα από το δωμάτιό μας στο αυτό το διαμέρισμα;
      Ναι, τα δωμάτια του αυτό το διαμέρισμα έχουν θέα στη θάλασσα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    28 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Beautiful Studio With Great Sea View Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο